HAKKIMIZDA

Natuzzimobilya, Eviniz ve Yaşam alanlarınız için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Türkiye'nin en büyük kapsamlı mobilya ve ev dekorasyon ürünleri satış sitesidir.

 

Biz Kimiz?

 

  Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştrmayı ilke edinen, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük kapsamlı e-ticaret sitesiyiz. natuzzimobilya olarak, zaman içerisinde yüzlerce yerli üretici ile kurduğumuz ortaklık ve bayilik , eviniz için en şık, en konforlu ve birbirinden farklı kategorideki ürünleri gerek tasarlatıp, ürettirerek; gerekse en uygun fiyatlarla tedarik ederek sizlerin beğeninize sunuyoruz. Üstelik yüzde yüz yerli üreticilerle yaptığımız özel anlaşmalar ile sizin için en uygun fiyat garantisini ve ürün kalitesini sunuyoruz.

 

Hikayemiz

 

www.natuzzimobilya.com’un hikayesi,1989 Yılında Aktif Pazarlama ve mağazacılık alanında kurulan Natuzzi; Mobilya,Halı,Beyaz Eşya,Perde ve Aksesuar ürünleri üzerine üretim ve satış hizmeti vermektedir.Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörlerde zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ev ürünlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu online mağazacılık alanında www.natuzzimobilya.com mağazasını kurmuştur.Müşterilerimizden gelen yoğun tavsiye ve talep doğrultusunda hedef kitlemiz, konseptimiz ve adımız değişti. Böylece eviniz için her şeyi bulabileceğiniz www.natuzzimobilya.com kurulmuş oldu. Dünyanın bir çok ülkesinde ihracatlarımız ve hizmetlerimiz devam etmektedir.Türkiye'nin en kapsamlı Mobilya ve Dekorasyon satış sitesi olma hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

 

Sırrımız Ne ?


15.000 m2’lik depomuz,26.000 m2’lik mağazalarımızda toplam 80 kişilik ekibimizle sizin için her şeyin kusursuz olması için çalışıyoruz. Sunduğumuz %100 güvenli alışveriş imkanı ile her gün yüzlerce adet paketi müşterilerimize üst düzey kalite kontrol sistemleriyle sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Ve her mutlu müşterimizden gurur duyuyoruz!

 

www.natuzzimobilya.com da yer alan kendi üretimimiz olan ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor, Avrupa ve Ortadoğu bölgesine de ihracat yapıyoruz.

Ev ve dekorasyon alanındaki güncel moda ve trendleri,Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlarını yakından takip ederek www.natuzzimobilya.com ziyaretçilerimize 200 bin’den fazla ürün sunuyoruz. Gardroptan tabloya, halıdan avizeye kadar evinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisiyle www.natuzzimobilya.com’da bulabilirsiniz.

 

www.natuzzimobilya.com

Luxury Furniture