Natuzzimobilya  Neden Ucuz ?

 

Natuzzimobilya.com, ziyaretçilerine web sitesi üzerindeki tüm ürünleri en uygun fiyat ve en üstün hizmet garantisi ile sunuyor.

Çünkü Natuzzimobilya,Aracısız nihai müşterilerinin olduğu kadar üreticilerin de dostu!

 

Natuzzimobilya  olarak, kurulduğumuz günden bugüne Türkiye genelinde yaptığımız tüm yatırımlarla; ev dekorasyon ve mobilya sektöründe yer alan fabrikalara, sanayilere ve ihracatçılara kısacası tüm büyük üreticilere sağladığımız üretim maliyetlerini düşüren özel yatırımlar, fonlar ve istihdamlar, bunun yanı sıra üreticilerle kurduğumuz özel dostluklar ve yaptığımız anlaşmalar ile mobilya ve ev dekorasyon dikeyinde en kaliteli ürünü en uygun maliyetlerle ürettiren bir marka haline geldik. Mobilya ve dekorasyon alanındaki tüm güçlü markalar ve büyük üreticiler ile oluşturduğumuz işbirlikleri ile alanımızda Türkiye’nin en güçlü ve en uygun fiyatlı markasıyız.

 

Böylece birbirinden şık, konforlu ve kaliteli ürünleri en uygun maliyetlerle ürettirerek, tüketiciye de en uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz.

Bu özelliğimizle de gurur duyuyoruz!

 

Ve altını çizerek söylüyoruz; bu kalitede ürünleri, Natuzzimobilya dışında hiçbir yerde bu fiyatlarla bulamazsınız ;)

 

www.natuzzimobilya.com

Luxury Furniture

 

                               Natuzzimobilya’ nın ÖZEL  FİYAT ANLAYIŞI

Natuzzimobilya  operasyonel maliyetleri en düşük seviyede tutarak kazanımlarını müşterilerine fiyat indirimi olarak yansıtma ilkesiyle hareket etmektedir. Organizasyonel yapısı, etkin maliyet yönetimi uygulamaları ve sınırlı ürün portföyüyle Mobilya Sektöründe Özel Fiyat Anlayışı Kavramının Türkiye’deki ilk temsilcisi olan Natuzzimobilya, Özel Fiyat  Anlayışını üç ana unsur üstüne temellendirir:

·        Kalite Standartları Dahilin de üretim yapan Üreticilerden aracısız Satın alma yapmak.

·        Ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü gereksiz harcamadan kaçınmak; yönetim, mağaza dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutmak,

·        Ürün portföyünü belli bir adetle sınırlamayarak müşteri ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak ve ürünlerin mümkün olan en uygun fiyatla müşteriye ulaşmasını sağlamak.

Natuzzimobilya, yüksek alım gücü sayesinde satışını yaptığı ürünlerin çoğunun Türkiye’deki en büyük alıcısıdır. Böylece tedarikçilerinin düşük maliyetle ve kaliteli üretim yapmalarını teşvik etmekte ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara tedarik edebilmektedir.
Natuzzimobilya, ürün seçimi ve fiyatlandırma konusunda detaylı ve hassas bir çalışma yöntemi benimsemiştir.


Natuzzimobilya Hizmet Felsefesini Özetleyen Başlıklarımız.

Natuzzimobilya, için müşterilerinin menfaati, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemlidir.

Natuzzimobilya, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.

Natuzzimobilya müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız iade edebilirler.

Natuzzimobilya, müşterileri için yüksek kaliteli ürünleri özel olarak ürettirir.

Natuzzimobilya müşterileri, ambalaja ve markaya değil ürünün kendisine para öderler.

Natuzzimobilya, ürünleri koliler içinde teşhir eder ve depolar, gereksiz mağaza ve depo maliyetlerinden kaçınır.

Natuzzimobilya, müşterilerine diledikleri her yerden satın alabilme imkanı sunar,Mağazalar için ayrılan kiralama maliyetlerini ürünlerine eklemez.

Natuzzimobilya, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını artıracak harcamalar yapmaz.


Natuzzimobilya , hizmeti aksatmayacak yeterlilikte ürün kargolaması yapar.

 

Natuzzimobilya , ürün stoklamasını belli ürünlerde minimum seviyede tutar. Depolama yapmadan aracısız gönderim yapar ve depo maliyetlerini ürün fiyatlarına eklemez.

 

www.natuzzimobilya.com

Luxury Furniture