GÜVENLİK İLKELERİ

Sitemizde Şuan için sadece Banka Havalesiyle Ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizde Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 256 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse bankanız sistemimize bir hata kodu gönderir.


RapidSSL  web sunucu sertifikaları ile siz değerli müşterilerimiz internet üzerindenonline işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. RapidSSL gerçek 256-bit korumaile diğerlerinden farklı olarak çok kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi güven içinde tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş RapidSSL Teknolojisi!RapidSSL web tarayıcınızın güvenli veri alışverişini gösteren KİLİT simgesini aktifleştirerek online ziyaretçilerimizin kredi kartı bilgileri gibi gizli bilgileriyle güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden işlem yapabilmelerini sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Mührü!


RapidSSL Smart Seal teknolojisinin getirdiği tüm ayrıcalıklara Gerçek zamanlı olarak üretilip sitemizde yayınlanan RapidSSL Smart Seal güvenlik mührü sayesinde site ziyaretçilerimiz mümkün olan en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik mührümüz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilememesini garanti eder. 

ALIŞVERİŞİNİZİ GÜVENLE YAPIN!

www. natuzzimobilya.com üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve dünyanın en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan 256 BIT SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır (tüm önemli veriler şifreleme ile koruma altına alınmaktadır). Kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen ivedi şekilde bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.natuzzimobilya.comsorumlu tutulamaz.


Sitemizde alışveriş yaptıktan sonra kredi kartınızda sipariş haricinde ve bilginiz dışında her hangi bir hareket gözlediyseniz lütfen hemen www. natuzzimobilya.com müşteri temsilcinizi arayarak durumu bildiriniz.

                            ÖZEL BİLGİLERİNİZ KORUMA ALTINDADIR.

www.natuzzimobilya.com  alışveriş sitesinden vereceğiniz sipariş sırasında alınan şahsi bilgileriniz gizlilik prensibi altında saklanmaktadır. Hiç bir şahsi bilginiz yetkili kurumlar tarafından incelenmek amacıyla talep edilmediği sürece üçüncü şahıslara açılmayacaktır.

www.natuzzimobilya.com un demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabilir. Sitenin çekilişlerine yarışmalarına promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde www.natuzzimobilya.combilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı da kullanabilir.


Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla www.natuzzimobilya.com ’a yollanan tüm kullanıcı yorumları fikirler geri dönüşler posta kartları ve diğer gönderiler www. natuzzimobilya.com’un mülkiyetindedir. Böyle bir durumda www.natuzzimobilya.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. www.natuzzimobilya.com bu yorumları gizli tutmak yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir.


Online Alışverişlerde Dikkat Edilmesi Gereken Konular:

- Kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

- İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

 

Güvenli ve Mutlu Alışverişler Dileriz.